Naujienos

Black Ops III naujienos (4 žaidėjų COOP, Zombiai ir dar daugiau)

by Žaidimų Balsas on 2015-04-27

Ateities vizija, naujos technologijos, modifikuoti žmonės, super kareiviai… Viską ką išvardinome ir dar daugiau pamatysime Call Of Duty: Black Ops III projekte. Taip pat sugrįžta keturių žaidėjų kampanija, tad misijas galėsite įveikti ne su AI (dirbtinis intelektas)  pagalbininkais, o su draugais.

Pradėkime nuo pradžių. Black Ops III tapsite modifikuotu super kariu. Advanced Warfare vilkėjote egzo-kostiumą, kuris sustiprino jūsų sugebėjimus. Čia jūs pats esate ginklas, ateities bionikos rezultatas. Taip pat galėsite modifikuoti savo robotizuotą kūną keisdami sugebėjimus ir galias. Atsiras tokios naujovės, kaip: neribotas sprintas, lipimas per kliūtis, bei čiuožimas keliais nenuleidžiant ginklo, super šuolis (panašus, kaip ir Advanced Warfare) ir bėgimas sienomis. Atliekant šiuos veiksmus visada galėsite taikytis savo ginklu. Tai reiškia, kad įgudę žaidėjai galės nepertraukiamai greitai judėti kovos lauke, tuo pat metu taškydami priešus. Na kiek daugoka panašumų su Titanfall.. Tiesa?

Svarbiausia naujovė, sugrįžtantis 4-ių žaidėjų co-op režimas. Visą žaidimo istoriją pereisite vienas, arba su draugais (beja, bus ir split-screen galimybė). Call Of Duty serijos firminis ženklas buvo kinematografinės žaidimo eigos scenos, vieno žaidėjo kampanijoje. Kūrėjai buvo susidūrę su šiokia tokia problema, kaip visą tai stebės keturi žaidėjai, iš skirtingų perspektyvų. Buvo priimtas sprendimas sukurti didesnes lokacijas, o ne koridorinius žemėlapius. Taip visi keturi bendražygiai matys visą vaizdą iš skirtingų perpektyvų, arba kai kuriais atvejais visas gražus vaizdelis atkeliaus į jūsų išmaniuosiųjų šalmų ekranėlius.

Studija Treyarch žada apie 20 skirtingų priešų tipų. Didėja žemėlapiai, ir žaidėjų skaičius. Tai reiškia, kad AI priešai turės iš karto analizuoti kur yra visi keturi žaidėjai. Skirtingi priešų tipai, reaguodami į jūsų antpuolius, skirtingai elgsisi ir kovos lauke.

Ne paslaptis, kad nesunku užsikabliuoti su Call Of Duty zombių režimu ir netgi praleisti ten daugiau laiko, negu pagrindinėje kampanijoje ar daugelio žaidėjų režime. „Black Ops 3 zombių režimas bus visiškai kitoks“ – teigia Treyarch vadovas Mark Lamia,- „Zombių režimas turės atskirą lygio kėlimo progresą paremtą žaidėjo XP. Nors zombiai nėra jau naujiena nuo 2008 metų, čia bus visiškai nauja patirtis. Tai lyg atskiras žaidimas, kurį gausite su pagrindiniu projektu“.

Call of Duty: Black Ops III į PC, PS4 ir Xbox One platformas atkeliaus lapkričio 6-ją,.

Call of Duty žaidimų prekybos vieta

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
85%
Ohoo..!
15%
Et...
0%
Prastai..
0%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos