Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious – įvertinimas

by ŽBalsas on 2015-03-29

Greiti ir įsiutę Europoje

Forza Horizon 2 žaidimas vos atskriejęs į Xbox One įrodo, ką reiškia naujos kartos lenktynių žaidimas. Viskas atrodo tiesiog nuostabiai – aplinkos, garso takelis, automobilių modeliai ir t.t. Bet šį kartą ne apie tai. Išbandėme naują projekto papildymą Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious. Tai Furious 7 filmui skirtas atnaujinimas, tad akcentas bus ne tik super greiti mašiniukai, bet begalę arklių turintys „muscle“ žvėrys. Tiesa, pastaruosius suvaldyti reikia nemažai pastangų. Jau geriau kartais miesto gatvelėmis skrieti su galinguoju McLaren P1, nei kad pirmajame The Fast and the Furious filme matytu Dominic Toretto automobiliu. Na bet čia jau skonio reikalas.

Apsukime ratą aplink rajoną

Lenktynės tikrai smagios. Groja kieta muzikėlė, pro langus keičiasi įvairus peizažas, kiti eismo dalyviai tik ir taikosi Jums pakenkti. Bet.. Mums pasirodė kiek skurdoka miesto pastatų išvaizda. Na gal ir skriejant dideliu greičiu tai neužkliūna, bet riedant kartu su vietiniais gyventojai tai kiek bado akis. Apskritai paėmus žemėlapio apimtys iš pradžių atrodo neprastai. Visgi įsėdus į Bugatti Veyron nuo taško A iki taško B pralėksime gana sparčiai. Ypač tai juntama baiginėjant šio papildymo istorijos režimą. Teks pasivažinėti siauromis miesto gatvelėmis, užmiesčio greitkeliais, kalnų takeliais bei žinoma bekele. Viskas skanu, bet per maža porcija. Situaciją pagerina specialiosios teritorijos, tokios kaip oro uostas, užtvankos jėgainė ar medelių auginimo laukai.

Pilnos kelnės adrenalino

Adrenalino čia netruks. Konkurentai tik ir taikysis nugvelbti pirmosios vietos laurus. Bet mums lenktynės pasirodė kiek per lengvos. Susikaupus nesunkiai skinsite pergales ir tuo pačiu naujus automobilius. Mūsų užduotis bus iškovoti dešimt naujų keturračių žirgų. Su kiekvienu jų teks pralėkti ir įrodyti ką sugebate konkurentams. Patiko kai kurios specialios lenktynės, kuriose svarbu ne laimėti, o pasiekti iškeltą ypatingą tikslą. Pavyzdžiui su Challenger reikėjo per tam tikrą atstumą 15-ą kartų pralėkti šalia kitų eismo dalyvių (Near Miss). Tokios užduotys tikrai praskaidrino nuotaiką ir net privertė suprakaituoti delnus.

Arkliai, lįskit po kapotu

Automobilių pasirinkimas nedidelis. Iš viso gausime pavairuoti 10-mt mašinų. Tiesa, visos jos gana skirtingos, tad patirsime įvairios praktikos. Kiekvienas žvėrelis atkurtas iki smulkiausių detalių. Čia jau prikibti nėra kur. O jei dar lietus palyja – tai seilė nutysta nenoromis, kaip ir matomi vandens lašeliai nuo kapoto. Beje, turėsime progą įrodyti, jos riedėti žeme galima taip pat greitai, kaip ir skrieti sraigtasparniu ar krovininiu lėktuvu. Deja, bet ypatingai galingi varikliai dažnai pakiš koją šiek tiek klystelėjus. Sugaišime keletą sekundžių, kol sugebėsime pajudėti iš vietos, vis nenoromis paišydami vieną „saulutę“ po kitos.

Pabaigai

Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious yra nemokamas visiems Xbox One ir Xbox 360 konsolių savininkams. Bet ši privilegija galioja tik iki balandžio 10-osios dienos. Vėliau jau bus prašoma atitinkamos sumos pinigų. Smagu tai, jog pastarajam žaidimui nereikia pagrindinės Forza Horizon 2 dalies („Standalone DLC“). Reziumuojant – šis skanėstas buvo tikrai skanus, bet jo porcija buvo per maža.

XBOX Live Gold prenumerata

Food4gamers

Pagrindinė informacija
Vertinamasis

Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious – įvertinimas

Autorius
2015-03-29
Gamintojas

Playground Games

Leidėjas

Microsoft Studios

Platformos

Xbox One, Xbox 360

Išleidimo data

2015 kovo 27d.

Žanras

Lenktynės

Pliusai
  • Nuostabi grafika
  • Smagus garso takelis
  • Adrenalino kupinos lenktynės
Minusai
  • Labai trumpa kompanija
  • Maža lenkynių režimų įvairovė
  • Nedidelė teritorija
Įvertinimas
Mūsų vertinimas
Skaitytojų vertinimas
Vertinti
Įvertinimas
8.3
7.8
Išvados

Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious yra tikrai šaunus papildymas. Visgi jį įmanoma pereiti vienu prisėdimu (2h-3h). Na bet prasilėkti su super automobiliu grojant muzikėlei ir besimėgaujant Europos vaizdais tikrai smagu. Forza Horizon 2 dar kartą įrodo, jog neturi sau lygių. Bet žvelgiant tik į papildymą, jis kiek skurdokas. Smagu, bet tik tiek.

8.3
Bendras įvertinimas
7.8
Jūsų įvertinimas
38 vertinimai
Jūs jau įvertinote šį žaidimą
Kokia Jūsų emocija?
LOL
7%
Ačiū!
67%
Ohoo..!
20%
Et...
0%
Prastai..
3%
Nirštu!!
3%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

BigBox.lt TV Gidas

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos