Naujienos

GTA V – Viskas ką Jums reikia žinoti apie atnaujintą PC, PS4 ir XBOX ONE veriją

by ŽBalsas on 2014-11-09

Viso pasaulio geimeriai turbūt jau nebemiega naktimis, o kas ir miega, tas tikriausiai sapnuoja kaip išaušta Lapkričio aštuonioliktoji. O kodėl ši diena tokia ypatinga? Ogi todėl, kad būtent šią dieną Rockstar Games išleis atnaujintą GTA V žaidimo versiją skirtą naujos kartos konsolėms PS4 ir XBOX ONE. Ir tai nebus šiaip žaidimo perkėlimas iš senesnių šių konsolių versijų. GTA V sulauks daugybės pagerinimų ir patobulinimų. Ko gero šią GTA V versiją galima pavadinti „GTA V Remastered“ Kūrėjai darbavosi ištisus metus, kad mums pateiktų tokį Los Santos’ą ir jos gyventojus, kokių dar nesame matę. Tad apie visus pasikeitimus papasakosime ir jums.

Vizualiniai atnaujinimai:

Augmenija

Naujos kartos GTA V žaidime išvysite žymiai geresnę grafiką. Na taip viskas prasideda nuo vaizdų. Juk pirmiausiai tai ir krenta į akis. Visa augmenija buvo perdaryta. Medžių lajos, pievos, gėlės ir žolynai. Matysite atskiras žolytes ar gėlytes. Tokių atšviežinimų sulaukė ne tik antžeminis pasaulis, bet ir povandeninis. Viskas iki smulkmenų detalizuota ir koralų rifuose bei vandens augmenijoje.

Gyvūnija

Rockstar jau turėjo patirties darbuojantis su gyvūnija Red Dead Redamption žaidime ir originaliajame GTA V. Kuo dažniau dirbi kažkurioje srityje, tuo daugiau įgauni patirties. Taip buvo ir šiems gamintojams. Atnaujintoje žaidimo versijoje išvysime daugiau gyvūnijos bei detalesnius jų modelius. Įsižiūrėjus atidžiau pastebėsite, kad senos kartos konsolių versijos žaidime gyvūnų kailiai būdavo glotnūs. O štai dabar kailis bus kaip tikras kailis, su atskiromis detalėmis ir atskirais išlindusiais gaureliais.

Vanduo/Lietus

Kriokliai, upės, vandenyno atvaizdavimas dar labiau pagražėjo. Lietus iš dangaus nebekris it į kiaurą maišą. Po gero lietaus, gatvės prisipildys vandens.

Kita

Taip pat bus intensyvesnis judėjimas gatvėse, patobulinta besikeičiančių orų sistema. Pagerinta rezoliucija, veikėjų tekstūros. Padidintas bendro vaizdo piešimo nuotolis. Padirbėta ir ties apšvietimu. Užsilipę ant aukšto kalno ar pastato, mėgausitės nepakartojamo grožio naktinėmis panoramomis.

Revoliucija

Pirmą kartą GTA žaidimų istorijoje įdiegtas pirmojo asmens perspektyvos režimas. Iki šiol visuose buvusiose serijos dalyse žaisdavome veikėjus matydami iš šono, trečiojo asmens perspektyva. Nesvarbu ką beveiktumėte Los Santos pasaulyje važinėsitės automobiliu, dalyvausite susišaudymuose su gatvės gaujomis, skraidysite lėktuvu ar plaukiosite, viską galėsite matyti lyg savo akimis. Tai bus dar vienas naujas potyris šio šedevro gerbėjams.

Ausys

FlyLo FM radijo stotis, grojanti eksperimentinį HipHopą ir elektroninę muziką, pasipildys daugiau nei pusvalandžiu naujų garsų. Iš viso žaidime yra septyniolika radijo stočių, o juose išgirsime daugiau nei 100 naujų kūrinių. Malonumą patirs ir mūsų ausys. Čia matyt jau reikės gerų ausinių, kad kaip reikiant įvertintume šį gėrį.

GTA Online

Nepamirštas ir daugelio žaidėjų režimas. O kas jame svarbiausia? Žinoma skaičius. Kuo daugiau realių geimerių gali lakstyti kartu, tuo smagiau. Rockstar tą supranta. Nuo šiol vienu metu galės „blūdyti“ net 30 žmonių. Vauuu. Čia tikrai geras atnaujinimas.

PS3 ir XBOX360 Bonusai

Dabar visiems kas jau turi įsigyjęs senos kartos konsolėms skirtą GTA V žaidimo versiją, kyla dvejopi jausmai. Jie jau kaip ir žaidė šį žaidimą. Bet ar jiems to gana? Turbūt ne. Žinoma, kad tokį gardėsį norisi išbandyti ir naujos kartos konsolėse. Ir čia Rockstar Games pagalvojo. Jei esate GTA V PS3 ar XBOX360 žaidimo versijos savininkas, bet patobulinote savo žaidimų kampelį įsigydami naujas Sony ir Microsoft konsoles, net nedvejodami griebkite ir atsinaujinusį žaidimą. O už tai, kad jau žaidėte originalią žaidimo versiją gausite įvairių bonusų.

Pirma, visus išsaugojimus, pasiekimus, pinigus ir ginklus galėsite perkelti ir į naują žaidimo versiją, tai yra į XBOX ONE, PS4 ar PC. Šis procesas bus vienkartinis. Na jei jau pradėsite savo nuotykius naujos kartos konsolėje ar PC, išsaugojimų nebegalėsite perkelti į senąsias versijas. Gerai pagalvojus, ko ten ir begrįžti 🙂
Jeigu ką nors nerealaus esate sukūrę GTA Online pasaulyje, tai taip pat persikels į naujas konsoles ir su draugais galėsite toliau „taškytis“ Los Santoso apylinkėse. Bet lyderių lentelės, grojaraščiai ir žymekliai yra unikalūs tos kartos konsolėse, kuriuose juos ir sukūrėte, tad jų negalėsite persikelti į atnaujintą versiją.

Štai dar visa virtinė bonusų, laukiančių geimerių nusprendusių, kad jiems negana PS3 ir XBOX360 platformose patirtų įspūdžių. Perkėlę savo pasiekimus į naujos kartos konsoles gausite:

 • Panaršę žaidimo žemėlapį rasite klasikinį jūrų lėktuvą „Dodo Seaplane“.
 • Vykdydami vieną iš Trevoro misijų aptiksite raumeningąjį „Impotente Duke O’Death“. Ją užbaigus šis žvėris liks jums.
 • Gausite 2 naujus ginklus „Rail Gun“ ir „Hatchet“.
 • Su Michael išsiaiškinę paslaptingą žmogžudystę, įgysite naują „Noir“ filtrą.
 • Atrasite naujas lenktynių trasas.
 • Užbaigę papildomas Franklino fotografavimo misijas, atrakinsite „Kraken“ povandeninį laivą.
 • Suradę ir nupaveikslavę visas beždžionėlių grafiti, atrakinsite „Go Go Monkey Blista“.
 • Paskraidysite dirižabliu „Xero Gas Blimp“.
 • Pasivažinėsite žvėrišku bekelių automobilu „Cheval Marshall Monster Truck“

GTAV_newcontent

PS4 privalumai

Naujos kartos Sony konsolės savininkai taip pat turės papildomų bonusų. Inovacijas jie pajus žaisdamis su Dualshock 4. Atlikdami judesius į kairę ar į dešinę lietimui jautriame laukelyje, perjungsite radijo stotis. O braukdami pirštais per ekranėlį į viršų ar apačią keisite ginklų arsenalą. Kai jus vysis nuožmioji Los Santos Policija, pultelis švies kaip ir policijos švyturėliai, raudonomis ir mėlynomis spalvomis. Visus pareigūnų racijos pokalbius ar telefonų skambučius išgirsite iš pultelyje įtaisyto garsiakalbio. Turbūt ne visi žinojote, kad toks ir egzistuoja 🙂

playstation-4-dualshock-4-top-view1-790x428

Gandai ir iki galo nepatvirtinta informacija

Atrodo, kad papildomų gėrybių daugiau gaus PS3 ir XBOX360 mylėtojai. Na neverta taip nusiminti. Įvairių pokalbių ir interviu metu Rockstar Games užsiminė, kad:

 • Visi kiti „naujieji“ žaidėjai turėtų sulaukti naujų automobilių, lenktynių trasų, iššūkių. Galbūt papildomos gėrybės ir nebus oficialiai atskleistos, o naujoves reikės surasti patiems žaidėjams.
 • GTA V PC sistemose turės video redaktoriaus funkcionalumą.
 • Vis dar neaišku, kada į GTA Online atkeliaus seniai žadėtas komandinis apiplėšimų atnaujinimas „Heist“. Šią savaitę Rockstar Games užsiminė, kad tai įvyks jau greitai. Galbūt ši data sutaps su naujos kartos konsolių versijos žaidimo išleidimo data?

Primename, kad GTA V PS4 ir XBOX ONE pasieks jau Lapkričio 18d., PC savininkų sistemos lauks kitų metų Sausio 27d.

O kokioje platformoje Jūs žaisite GTA V? Kokie atnaujinimai labausiai patiko. Pasidalinkite savo mintimis komentaruose.

GTA V ieškokite

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
7%
Ačiū!
77%
Ohoo..!
7%
Et...
1%
Prastai..
4%
Nirštu!!
4%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos