ŽB pristato

Kalėdinė Žaidimų Balso Paramos Prenumerata

by ŽBalsas on 2015-12-01

Džingl džingl bel bels bel ir kalėdos atsibels. Žaidimų Balso Kalėdinė paramos prenumerata jau čia ir ne viena, o su dovanomis. Pelės kilimėlis ir pačios pelės, kurių viena SteelSeries Rival 300 CS:GO Fade Edition, Joystikas ir PS4 bei XBOX ONE konsolės. Kuo gausesnis dalyvių būrys, tuo stambesni prizai.

 • Kas yra Žaidimų Balso Paramos Prenumerata. – Tai galimybė kiekvienam iš Jūsų tapti Žaidimų Balso projekto rėmėjais, padėkoti jiems už darbą, padėti klestėti toliau ir žinoma papildomai gauti kietų prizų.
 • Kiek tai kainuoja? – Tiek kiek galite juos paremti, tiek Žaidimų Balsas ir priims. Minimali paramos prenumeratos suma 1 euras, maksimali – neribojama.

Ką už tai gausiu? Kievienas paramos prenumeratos dalyvis dalyvaus Kalėdiniame konkurse, kurio prizus kiekvienas norėtų rasti po Kalėdine Eglute.

 

 1. Paramos Prenumerata startuoja su Speedlink Repute pelės kilimėliu.

 1. Surinkus 20EUR, prie prizų prisidės Speedlink Xeox valdymo pultas.

 1. Surinkus 50EUR atsidarys Speedlink Ledos pelytė.

 1. Surinkus 200EUR dovanų sąrašas pasipildys SteelSeries Rival 300 CS:GO Fade Edition pelyte.

 1. Surinkus 1000 EUR Žaidimų Balsas pridės pasirinktinai XBOX ONE ar PS4 konsolę!

 1. Surinkus 2500 EUR dar ir antra konsolė pasirinktinai XBOX ONE ar PS4 lėks pas jus!

 

 

Taip pat kiekvieną dieną Žaidimų Balso Balsas iš praeitos dienos Paramos Prenumeratos dalyvių sąrašo išsirinks vieną, jam paskambins ir persimes keliais žodeliais apie geimus ir žinoma palinkės gerų Kalėdų. O pokalbių su laimingaisiais įrašai bus talpinami Žaidimų Balso youtube kanale, bei facebook 🙂

 • Kuo didesne suma paremsite Žaidimų Balsą, tuo daugiau šansų turėsite laimėti kokį prizą. Jei paremsite 1 euru, tai bus tarsi vienas bilietas, jei paremsite 10 eurų, tai tarsi 10 bilietų, 100 eurų – šimtas bilietų.
 • Kalėdinė Žaidimų Balso Paramos Prenumerata prasideda Gruodžio 1d. ir tęsis iki pat Sausio 1d. Tada Žaidimų Balsas skaičiuos rezultatus ir galutinių prizų laimėtojus paskelbs zaidimubalsas.lt portale Sausio 8 dieną.
 • Kaip galiu dalyvauti Kalėdinėje ŽB Paramos Prenumeratoje? Keliaujate į Food4gamers.com, susirandate Paramos Prenumeratos prekes, išsirenkate norimą sumą, dedate į krepšelį kaip bet kokią kitą prekę ir sumokate už ją.
 • Per kur galima apmokėti? Galimybių labai daug. Galite apmokėti per bet kurią el. bankininkystę, Mokipay, Paysera, Lietuvos pašte, Paypost skyriuose, Maksimos kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos spaudos ir Rkioskuose, Banko skyriuose ir net SMS žinutėmis.
 • Kaip apmokėti. Kai Food4gamers įsidedate norimos sumos paramos prenumeratos prekę į krepšelį, užpildote reikalingus duomenis, tuomet spaudžiate mygtuką “patvirtinti užsakymą”. Atsidariusiame naujame lange pasirenkate Jums priimtiniausią būdą.
1_EUR 2_EUR 5_EUR
10_EUR 20_EUR 50_EUR
100_EUR 200_EUR 500_EUR
 1. Jei pasirinksite kažkurį Lietuvos banką, būsite nukreipti į savo el. bankininkystę, arba Jums padės pagalbos vedlys.
 2. Jei norėsite apmokėti maksimos kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos pašte, Paypost skyriuose, Lietuvos spaudos ir Rkioskuose, pasirinkus šiuos būdus atsidarys specialus apmokėjimo kvitas su kodu, kurį reikės atsispausdinti ir pateikti kasininkams.
 3. Pasirinkus apmokėti grynais banke, atsidarys puslapis su sugeneruotu apmokėjimo kodu, kurį taip pat reikės atsispausdinti ir pateikti banko darbuotojui.
 4. Norint apmokėti SMS žinutėmis, reikia siųsti SMS, bet apmokant SMS, paslauga papildomai pabrangsta 3 kartus.
 5. O jei turite Paysera.lt sąskaita, dar geriau, rinkitės šį būdą ir ateityje nuo kiekvieno pirkinio, Jums į sąskaitą sugrįš iki 1 procento mokamos sumos.

Kaip Jums tokie prizai Kalėdoms? Kiekvieno dalyvio šansai tikrai dideli.  Dayvaukite patys, kvieskite draugus. Praneškite šią žinią  pažįstamiems geimeriams, prašykite Kalėdų senių (na žinote apie ką aš kalbu), kad prie visų dovanų po eglute būtinai padėtų Žaidimų Balso Paramos Prenumeratą. Juk ji gali išaugti į Superinę dovaną!

Ačiū, kad esate su Žaidimų Balsu, žiūrite, komentuojate ir džiaugiatės kartu. Keliaukime po žaidimų pasaulį drauge, nes vienam ten galima pasiklysti. Gražių visiems artėjančių Kalėdų. ir Ho Ho Ho 😉

Jūsų Žaidimų Guru “Žaidimų Balsas”

 

Kalėdinė Žaidimų Balso Paramos Prenumerata

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
62%
Ačiū!
10%
Ohoo..!
19%
Et...
0%
Prastai..
5%
Nirštu!!
5%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos