NIGHTBANES – įvertinimas

by Žaidimų Balsas on 2015-04-04

NIGHTBANES – tai dar vienas naujas kortų žaidimukas kuris turėtų pritraukti Hearthstone: Heroes of Warcraft mėgėjų žvilgsnius. Moderni „horror“ žanro visata, kurioje vampyrų klanai kaunasi dėl dominavimo. Mums, žaidėjams, reikia užkariauti šitą tamsųjį pasaulį įsikūnijus į vieną iš vampyrų lordų ir siųsti savo pakalikus, bei sąjungininkus į kovas. Šiam reikalui yra du keliai – vienas tai įprastas daugelio žaidėjų režimas, o kitas tai vieno žaidėjo kampanija, kurioje galima užsidirbti visokių stebuklingų ir galingų kortų.

Pakeliui sutiksime daugybę įvairiausių tamsos ir blogio padarų, bei būtybių, tokių kaip vilkolakiai, kurie kaip žinia yra amžini vampyrų priešai, laukiniai žvėrys, blogio jėgų pavergti žmonės, elfai, drakonai ir… aha, robotai ir ateiviai. Pastarieji lyg ir išsimuša iš konteksto, bet pažadam, žaisdami to nepajausite.

Taigi besikaudami slinksite per skirtingas temas ir regionus, kausitės su galingais bosais, rasite gildijas į kurias galėsite įstoti kartu su kitais žaidėjais ir – DĖMĖSIO! – kartu eiti į reidus prieš galingus bosus tam, kad gautumėte specialas galinags kortas! To Hearthstone jums pasiųlyti negali. Ir šiaip, pažaidę supratome, kad taip lengva kaip Blizzardo šedevre čia nebus.

Žaidimo pradžia ganėtinai komplikuota, ypač nepatyrusiam žaidėjui – reikia daug daug daug skaityti. O apmokymai tetrunka porą minučių. Čia burtai, čia padarai, čia arklys, aha viskas aišku, taip? Go, go. Tada pasiūlo pasirinkti iš kelių default kortų kaladžių ir… išmeta kaip šlapią katę ant asfalto: prasideda pats procesas – vieno žaidėjo kampanija. Atrodo viskas šitaip:

Nightbanes 1

Taigi teks kovoti prieš Nekrotišką Pavidalo Keitėją. Visai nepompastiškas pavadinimas, nėra ką ir slėpti. Žodžiu, užmušę pastarąją numirėlių gražuolę gausime visokio gėrio: kažkokį šunį su dviem galvom, patirties, perlų etc. Žodžiu, tik žaisk ir tave apdovanos.

Pirmose žingsniuose sekasi ne kaip. Gaunam žmogų iš naftos su dviem diodais vietoj akių (na gerai gerai, pastarasis vadinasi Lurking Shadow, bet asociacijos kyla kitos), o štai Nekrotiškoji Pavidalo Keitėja mus pliekia savo skeletų armija ir darosi visai nejuokinga. Herojaus gyvybės krenta lyg rublio kursas.

nn1

Kai pridedam Siaubigųjų Siurbėlių ir Monstriškųjų Čiuptuvų – viskas pakrypsta į gerąją pusę. Kraujo Chirurgas užmuša priešininko skeletą ir tada ateina viena korta… pažįstamas veidas! Tik pažiūrėkite, tai juk Golumas, tik dar jaunas – su plaukais.

Nightbanes 3

Nekrotiškoji gražuolė Golumo neišsigąsta ir padeda Juodąjį Lietsargio Riterį. Na prisipažinsim, kad ir pastarasis taip nesivadina, bet mintys kyla kitos:

nnn2

Taigi po dar minutėlės švenčiame pergalę! Te tau Nekro mergele! Dvėsk! Ar emm… gyvenk. Kas nemirėliams blogiau?
Taigi, lyg ir norėtųsi gauti kitą priešininką, bet tenka įveikti šią heroję dar tris kartus. Ir likę karteliai jau nebuvo tokie super lengvi. Teko skaityti kas parašyta ant kortų, o ne žaisti principu „šitas paveiksliukas atrodo baisiau už kitus – dedam!“ 🙂

Štai, gavom naują kortą ir sekantį priešininką – kokią tai pusvelnę Xonia.

nnn3

Apibendrinimui: išbandyti tikrai verta, žaidimas turi visus šansus užkabinti ir nebepaleisti 🙂

NIGHTBANES pasileido ir veikė be problemų ant gerokai prastesnių specifikacijų PC, negu nurodo gamintojai.

Minimalūs reikalavimai sistemai

• OS: Windows 7/8/8.1
• Processor: Intel core i5
• Memory: 4 GB RAM
• Graphics: Graphics card with DX9 (shader model 2.0)
• DirectX: Version 9.0c
• Hard Drive: 1024 MB available space
• Sound Card: DX9 Sound Card

 

Geriausios klaviatūros RPG žaidimams gyvena

Food4gamers

Pagrindinė informacija
Vertinamasis

NIGHTBANES – įvertinimas

Autorius
2015-04-04
Gamintojas

Diviad

Leidėjas

Headup Games

Platformos

PC

Išleidimo data

2015.03.30

Žanras

Free to Play, Indie, RPG, Strategy

Pliusai
  • Smagus!
  • Gražūs kortų vaizdai, šauniai nupieštos pabaisos!
  • Nemokamas!
  • Reidai? WOW!
Minusai
  • Įveikti tą patį herojų 4 kartus (nors ir vis pasunkintas versijas) vien tam, kad žaidimas atrodytų ilgesnis, tikrai nesužavėjo.!
  • Pradžioje ganėtinai sunku susivokti kas, kaip ir kodėl veikia.
Įvertinimas
Mūsų vertinimas
Skaitytojų vertinimas
Vertinti
Įvertinimas
8.0
6.1
Išvados

Žaidimas smagus, laiko stūmimui. Jei pavargote nuo Hearthstone ir begėdžių Blizzard verčiančių jus užsidirbinėti 700 aukso, kad atrakintumėte naują Blackrock Mountain nuotykį, keliaukite į Steam'ą ir susiraskite NIGHTBANES.

8.0
Bendras įvertinimas
6.1
Jūsų įvertinimas
23 vertinimai
Jūs jau įvertinote šį žaidimą
Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
60%
Ohoo..!
0%
Et...
10%
Prastai..
30%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

BigBox.lt TV Gidas

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos