Naujienos

Pirmieji vaizdai ir naujienos iš Star Wars: Battlefront

by ŽBalsas on 2015-04-20

Pasirodė ilgai lauktas Star Wars: Battlefront pristatomasis filmukas ir jis iš kojų verčiantis! Pamatysite sukilėlius reaktyvinėmis kuprinėmis kovojančius su Imperijos kareiviais, pasitelkusius, iš filmų pažįstamus gigantiškus keturkojus robotus bei speeder’ius.

Žaidimo veiksmas vyks originaliosios Žvaigždžių Karų filmų trilogijos laikais. Tarpusavyje galės kautis net iki 40 žaidėjų. Bus galimybė rinktis priklausyti tiek Imperijai, tiek sukilėliams. Žaidėjai galės apsilankyti Hoth, Tatooine ir Sullust planetose, kurios minimos Džedajaus Sugrįžime. Galėsite kovoti daugelio veikėjų kailyje, įskaitant ir Dartą Veiderį bei Boba Fetą ir netgi žymiuosius robotus C-3PO ir R2-D2.

“Pulkite į kovą,kaip Tamsusis Valdovas su šviesos kardu. Smagiausia naudoti Jėgą žudant sukilėlius. Iš esmės, jūs valdote karo lauką. Tai reiškia, kad jūs, kaip Dartas Veideris galite nuvesti savo komandą į pergalę” – sakė dizaino direktorius Niklas Fegraeus. Dvi savaitės prieš pasirodant naujajam Žvaigždžių Karų filmui, gruodžio 18 d. bus išleistas nemokamas žaidimo DLC. Jis vadinsis Battle Of Jakku. Tie, kurie iš anksto užsisakys žaidimą, šiuo priedu galės džiaugtis jau gruodžio 1-ąją.

Priedo veiksmas vyks Jakku planetoje iš naujojo filmo, būtent ten kur baigėsi Džedajaus Sugrįžimas (Naujoji Respublika aptinka Imperijos pėdsakus Išoriniame Žiede). Žaidime, taip pat dalyvausite kovose su TIE Fighters, X-wings bei žymiuoju Millenium Falcon, tačiau jų nevaldysite, o kovosite su jais nuo žemės. Star Wars: Battlefront kūrėjų DICE prodiuseris Patrick Bach sakė, kad komanda norėjo suteikti žaidėjams tikrąją Žvaigždžių Karų patirtį tiek artimose kovose, tiek valdant karo transportą, kaip AT-ST bei AT-AT.

Žaidime nebus vieno žaidėjo kampanijos. Vietoj to, galėsite vykdyti specialias misijas vieni, arba su draugu split-screen offline ir online co-op režimais. Dviejų žaidėjų split-screen režime galėsite dalintis patirtimi ir atrakinimais su savo partneriu bei atsirasti vienas kito lokacijose.

Žaidime, taip pat, bus modifikacijos leidžiančios dalyvauti ir mažesniuose nei minėti 40 žaidėjų mūšiai. Bus galima rinktis iš pirmojo ir trečiojo asmenų perspektyvų bei tobulinti savo veikėjo šarvus, ginklus ir sugebėjimus.

Star Wars: Battlefront pasirodys PC, PS4 ir Xbox One platformose. Lapkričio 17-tą Šiaurės Amerikoje, 19-tą Europoje ir 20-tą UK.

Strateginių žaidimų akcija

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
25%
Ohoo..!
63%
Et...
0%
Prastai..
0%
Nirštu!!
13%
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

BigBox.lt TV Gidas

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos