Naujienos

SimCity atkeliauja į mobiliuosius įrenginius. Anonsuotas, SimCity BuildIt

by ŽBalsas on 2014-11-19

Visi užkietėję simuliatorių gerbėjai, tikrai yra išbandę nors vieną miestų statymų žaidimų. Lyderis šioje srityje žinoma yra SimCity. Ne vieną dešimtį metų ši frančizė vis gerina savo išvaizdą, dizainą, žaidimo galimybes. Vis tobulėja ir tobulėja. Laikui bėgant gerėja ir žaidimų įranga, ir ne tik asmeniniai kompiuteriai bei konsolės. Šiuos prietaisus sparčiai vejasi mobilūs įrenginiai. Tad jiems taip pat sukuriama vis daugiau ir geresnių žaidimų. EA norėdama išplėsti miestų statymo simuliatoriaus ribas, anonsavo specialiai mobiliems įrenginiams skirtą žaidimo versiją, SimCity BuildIt. Dabar galėsite mėgautis statybomis ir visos gyvenvietės infrastruktūra visur kur tik užsigeisite. Mieste, parke, darbe per pietus ar mokykloje pertraukų metu.

SimCity BuildIt stasysite miestą, stengsitės subalansuoti energijos gavyba. Rūpinsitės, kad nauji miesti gyventojai turėtų kur mokytis, dirbti, bei pramogauti. Taip pat globaliame turguje galėsite prekiauti įvairiais resursais ar keistis jais su draugais. Žaidimas veiks tiek su interneto ryšio pagalba, tiek ir be jo.

Šis EA darbelis jau prieinamas naujosios Zelandijos mobilių ptalformų sąvininkams. Likęs pasaulis šios naujienos turėtų sulaukti artimiausiu laiku.

Ką Jūs manote apie tokius vis gerėjančius mobiliųjų platformų žaidimus? Ar išbandysite šį SimCity? Pasidalinkite savo nuomonėmis komentaruose.

Geriausio mobiliųjų įrenginių valdymo pulto ieškokite

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
7%
Ohoo..!
86%
Et...
7%
Prastai..
0%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos

AR BUS RED DEAD REDEMPTION 2 ANT PC ??? – Žaidimų Naujienos 2018-08-13

RDR 2 Gameplay – NBA 2k19 – ŽB PWR laida! +Vaizdas iš studijos