ŽB pristato

Steigiamas naujas judėjimas Hearthstone žaidimo fanams.. Ir ne tik!

by ŽBalsas on 2015-03-23

Besikuriančios Hearthstone Lithuania benruomenės žinutė šio žaidimo gerbėjams Lietuvoje

Hearthstone Lithuania idėja buvo gana ilgai kuriama mūsų galvose, tačiau jos įgyvendinimas prasidėjo vos prieš keletą dienų. Pora bendraminčių nusprendė, kad Lietuvoje nėra propaguojamas e-sportas. Nors tokių žaidimų kaip League of Legends ar Counter Strike pavieniai turnyrai yra rengiami, tačiau tai nėra stipriai organizuoti ir jiems trūksta reguliarumo. Ši bendruomenė tėra pirmas žingsnis mūsų tikrosios vizijos link. Visų pirma norime į viešumą iškelti pasaulyje populiarų žaidimą Hearthstone.

Kyla klausimas – kokie bus keliami tikslai? Tikslas vienas, suburti visus Lietuvoje esančius žaidėjus į vieną ratą ir vienoje vietoje skelbti ne tik naujienas, ar žaidėjus apdovanoti prizais, bet ir rengti turnyrus. Matydami susidomėjimą, tikrai nestovėsime vietoje. Šis žaidimas nėra vienintelis, kuriam Lietuvoje trūksta dėmesio. Atsižvelgiant į žaidėjų pageidavimus, plėsimės. Planuojama internetinė svetainė, kurioje bus patogu naršyti po bet kurį jums patinkantį žaidimą, ieškoti visų naujienų ir artimiausių turnyrų. Tačiau nenorime lėkti kaip akis išdegę ir kol kas koncentruojamės ties vienu žaidimu, šiuo atveju Hearthstone. Turnyrai vyks ne tik sostinėje, kaip jau tampa įprasta. Atitinkamai pagal žaidėjų auditoriją stengsimės turnyrus rengti įvairiuose miestuose. Šiuo metu komandoje esame tik trys, tačiau entuziazmo mums nestinga. Kiekvienas iš komandos narių turi savas žinias apie atitinkamus žaidimus, tad mūsų auditorijos tikrai nenuvilsime. Laukiam kiekvieno žaidžiančio Hearthstone, bei kviečiame prisijungti visus naujus žaidėjus. Facebook fanų puslapis visada atsakys į jums rūpimus klausimus. Taigi pull up a chair by the hearth ir susitiksime turnyruose.

Hearthstone Lithuania Facebook puslapis – https://www.facebook.com/HSLithuania

Kokia Jūsų emocija?
LOL
7%
Ačiū!
90%
Ohoo..!
0%
Et...
3%
Prastai..
0%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
  • eSo
    2015-03-23 at 15:22

    Atsakysiu labai paprasta, as su esportu susijas nuo 2000 metu nuo renginiu turnyru organizavimo iki ssytemu ir portalu bei appu jam kurimo, daug projektu buvo daugelis bande daryt bet yra ne viena beda LT zmones nesuvokia jog projektai reikalauja resursu plius yra labai nesubrendus ir neisaukleta esporteriu visuomene, jeigu net i didelius renginiu turnyrus kurie vyksta pvz KU patalpuose dvi dienas suteikemos ziurovu sales ir atvyksta komandos ne tik is LT sugeba ateit gert sukaut pamaisyt reik apsaugas stayt ka ko nepridirbtu vienas asilas net ginkla sugebejo atsinest, o bandymu buvo daug tiek isvykos i uzsieni tiek pirmi reportazai LT apskritai is uzsienio renginiu bet deje publika turim viena kaip viens ant kito pavaryt ir pakenkt buvo suteikta daug kartu nemokami turnyra su dideleis prizineis findais dalinami prizai zaidimai niekas nepadejo zmones tiesiog nenori klausyt organizatoriai visada kvailiai tai systema nepatinka tai matai jiems zaist per ilgai nesamone dzin ka nieko nesumokeja o prizai kaip vaikams astronominiai, zodziu sukista tukstanciai euru o LT publika to niekomet nevertino taigi ir neapsimoka lai tarptautines federacijos cia ateina ir sukasi ir sau nervus gadina, uzteko isvaziuot i uzsieni ir pritaikyt mano moduli geimeriams iskart gavo ivertinima ir systema veikia ir zmones dziauges bet tik ne Lietuviai amzinai viskas blogai juk Rusas puola…

Jūs turite prisijungti norėdami komentuoti

Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AR BUS RED DEAD REDEMPTION 2 ANT PC ??? – Žaidimų Naujienos 2018-08-13

RDR 2 Gameplay – NBA 2k19 – ŽB PWR laida! +Vaizdas iš studijos

SPALVOS – GREITIS – STILIUS !! – AOC G2590PX

Žaidimų Naujienos 2018.05.15 – Half-Life 3?? Na iš dalies..

Žaidimų Naujienos 2018.05.07 – RDR 2 Naujos Detalės!

God Of War Apžvalga – Tiesiog Šedevras

BenQ EW277HDR Apžvalga – Pigiausias HDR monitorius

BENQ EL2870U – 4K HDR Monitoriaus Apžvalga

Far Cry 5 Apžvalga + KONKURSAS

Žaidimų Balso Gimtadienis! 7-eri metai!!