ŽB pristato

Vasario mėnesio Žaidimų Balso Paramos Prenumerata

by ŽBalsas on 2016-02-23

Kas yra Žaidimų Balso Paramos Prenumerata. – Tai galimybė kiekvienam iš Jūsų tapti Žaidimų Balso projekto rėmėjais, padėkoti jiems už darbą, padėti klestėti toliau ir žinoma papildomai gauti kietų prizų. Kiek tai kainuoja? – Tiek kiek galite juos paremti, tiek Žaidimų Balsas ir priims. Minimali paramos prenumeratos suma 1 euras, maksimali – neribojama. Kokių Bonusų gausiu? – Šį kartą Pagrindinis Bonusas bus vienas, bet didelis. Jo didumas priklausys nuo Paramos Prenumeratos dydžio. Kuo didesnę sumą surinksime, tuo didesnis Bonusas ir pasieks kažkurį vieną Vasario mėnesio Paramos Prenumeratos dalyvį.

Surinkus 100€ laimingajam atiteks 25€ dovanų kuponas Tikrų Gerimerių parduotuvėje Food4gamers.com, surinkus 300€ – 75€ ir t.t

100 – 25
300 – 75
500 – 125
1000 – 250
1500 – 325
2000 – 500
3000 – 750
4000 – 1000

Laimingasis kuriam atiteks Žaidimų Balso Bonusas – dovanų kuponas Tikrų Gerimerių parduotuvėje Food4gamers.com pats galės išsirinkti reikalingiausią daiktą, kad ir naują vaizdo plokštę, konsolę, monitorių ar net galingą Geimų kompą!

Taip pat žinoma ir bus ir papildomų Bonusų. Kiekvieną savaitę Žaidimų Balsas paskambinis dviems burtų keliu atrinktiems dalyviams ir pašnekės apie Geimus. Pažiūrėsime kaip Jums sekasi geimeriškas gyvenimas:) Kuo didesne suma paremsite Žaidimų Balsą, tuo daugiau šansų turėsite laimėti kokį prizą. Jei paremsite 1 euru, tai bus tarsi vienas bilietas, jei paremsite 10 eurų, tai tarsi 10 bilietų, 100 eurų – šimtas bilietų. Vasario mėnesio Žaidimų Balso Paramos Prenumerata vyksta iki Kovo 1d. Tada Žaidimų Balsas skaičiuos rezultatus ir galutinių prizų laimėtojus paskelbs zaidimubalsas.lt portale Kovo 8 dieną. Kaip galiu dalyvauti Vasario mėnesio ŽB Paramos Prenumeratoje? Keliaujate į Food4gamers.com, susirandate Paramos Prenumeratos prekes, išsirenkate norimą sumą, dedate į krepšelį kaip bet kokią kitą prekę ir sumokate už ją. Per kur galima apmokėti? Galimybių labai daug. Galite apmokėti per bet kurią el. bankininkystę, Mokipay, Paysera, Lietuvos pašte, Paypost skyriuose, Maksimos kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos spaudos ir Rkioskuose, Banko skyriuose ir net SMS žinutėmis. Kaip apmokėti. Kai Food4gamers įsidedate norimos sumos paramos prenumeratos prekę į krepšelį, užpildote reikalingus duomenis, tuomet spaudžiate mygtuką “patvirtinti užsakymą”. Atsidariusiame naujame lange pasirenkate Jums priimtiniausią būdą. Jei pasirinksite kažkurį Lietuvos banką, būsite nukreipti į savo el. bankininkystę, arba Jums padės pagalbos vedlys. Jei norėsite apmokėti maksimos kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos pašte, Paypost skyriuose, Lietuvos spaudos ir Rkioskuose, pasirinkus šiuos būdus atsidarys specialus apmokėjimo kvitas su kodu, kurį reikės atsispausdinti ir pateikti kasininkams. Pasirinkus apmokėti grynais banke, atsidarys puslapis su sugeneruotu apmokėjimo kodu, kurį taip pat reikės atsispausdinti ir pateikti banko darbuotojui. Norint apmokėti SMS žinutėmis, reikia siųsti SMS, bet apmokant SMS, paslauga papildomai pabrangsta 3 kartus. O jei turite Paysera.lt sąskaita, dar geriau, rinkitės šį būdą ir ateityje nuo kiekvieno pirkinio, Jums į sąskaitą sugrįš iki 1 procento mokamos sumos.

Ačiū, kad esate su Žaidimų Balsu, žiūrite, komentuojate ir džiaugiatės kartu. Kiekviena, kad ir vieno Euro parama Žaidimų balsui labai padeda. Vasario mėnesio Paramos Prenumerata atidaryta!

Jūsų Žaidimų Guru “Žaidimų Balsas”

Kokia Jūsų emocija?
LOL
100%
Ačiū!
0%
Ohoo..!
0%
Et...
0%
Prastai..
0%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos