Naujienos

„Žaidimų lyga“ buria NBA žaidimo mėgėjus. Pasirašyta sutartis ir su Lietuvos sporto universitetu

by ŽBalsas on 2014-11-04

 

Lietuvos sporto universiteto studentai toliau stebina užmojais garsinti Šiaurės Amerikos krepšinio lygą (NBA). Nesenai jie atliko tyrimą apie lygos rinkodarą, o dabar įkūrė „Žaidimų lygą“, kuri buria personalinių kompiuterių ir „Playstation 4“ konsolių žaidėjus į „NBA 2K15“ turnyrus. „Žaidimų lyga“ plečia partnerių ratą ir bendradarbiaus su Lietuvos sporto universitetu. „ Neabejoju, kad sportas ir mokslas bei informacinės technologijos gali bendradarbiauti. Vaizdo žaidimai skatina domėtis žaidimu ir fiziniu aktyvumu“, – sakė VšĮ „Žaidimų lyga“ direktorius Edgaras Abromavičius.

Į sutarties pasirašymo ceremoniją atvyko ir Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Mantas Kalnietis. „ Šis žaidimas yra labai tikroviškas. Tam, kad jį žaistum, reikia turėti nemažai taktinių žinių. Nors krepšininkai žaidžia futbolui skirtus žaidimus, tačiau kai turėsiu laisvo laiko, pabandysiu rungtyniauti ir NBA lygoje“, – teigė krepšininkas.

Prieš pusmetį LSU studentai lankėsi NBA būstinėje Londone, o dabar jų žiniomis domisi šios lygos vadybininkai. „Universiteto misija – atspindėti naujausias sporto mokslo kryptis ir iššūkius. Džiugu, kad mūsų studentai domina didžiąsias pasaulio organizacijas. Remiame jų siekius ieškoti naujų nišų įgyvendinti idėjoms“, – teigė LSU kancleris Mindaugas Balčiūnas.

Šiuo metu „NBA 2K15“ Lietuvoje žaidžia daugiau kaip 30 tūkstančių, pasaulyje – 5 milijonai žmonių. „NBA daug dėmesio skiria šiam žaidimui, nes gauna dideles pajamas iš jo licencijavimo. Svarbiausia, kad moksliniais tyrimais įrodyta, jog jis skatina žmones žaisti krepšinį, būti fiziškai aktyviems“, – sakė E. Abromavičius.

Ar planuojate dalyvauti NBA 2K15 turnyruose? Kokią komandą pasirinktumėte siekiant būti geriausiais? Parašykite savo nuomones komentaruose.

Išsamesnė informacija apie turnyrus ir registracijos forma – lygos tinklapyje http://www.zaidimulyga.lt/2k-lyga ir el. paštu: info@zaidimulyga.lt.

NBA 2K15 ieškokite

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
58%
Ohoo..!
37%
Et...
0%
Prastai..
5%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos