Naujienos

„Žaidimų lyga“ – pirmoji oficiali virtualaus krepšinio lyga Lietuvoje

by ŽBalsas on 2014-10-27

„Žaidimų lyga“ organizuoja unikalius internetinius „NBA 2K15“ turnyrus personalinių kompiuterių ir „Playstation4“ konsolių turėtojams. Šie turnyrai skirti vaizdo krepšinio žaidimų keturiasdešimtmečiui paminėti.

Burtų keliu kiekvienas užsiregistravęs žaidėjas turės galimybę pasirinkti vieną iš trisdešimties NBA komandų, kurią valdys rungtynių metu. Reguliaraus sezono metu bus išaiškinti atkrintamųjų varžybų dalyviai ir finalininkai. Personalinių kompiuterių ir „Playstation4“ konsolių turnyrų nugalėtojai bus skelbiami atskirai. Registracija vyks iki lapkričio 5 d., dalyvavimas nemokamas. Žaidėjų skaičius ribotas.

„Tai pirmieji „Žaidimų lygos“ organizuojami turnyrai. Nuo šiol krepšinio aistruoliai turės progą ne tik stebėti varžybas per TV ekranus, bet ir daryti įtaką matomam rungtynių rezultatui. Visi trys milijonai Lietuvos krepšinio trenerių, turės realią galimybę įrodyti savo krepšinio žinias virtualioje aikštelėje. „Žaidimų lyga“ sieks tapti stipriausia profesionalia sporto vaizdo žaidimų lyga, kuri skatintų domėtis ir užsiimti sportu“,- teigė lygos direktorius Edgaras Abromavičius.

Išsamesnė informacija apie turnyrus ir registracijos forma – lygos tinklapyje http://www.zaidimulyga.lt/2k-lyga ir el. paštu: info@zaidimulyga.lt.

NBA 2k15 ieškokite

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
11%
Ačiū!
6%
Ohoo..!
73%
Et...
4%
Prastai..
0%
Nirštu!!
5%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos