Naujienos

„Žaidimų lygos“ savaitės varžybos Salis VS Paulius (Lebron VS Durant)

by ŽBalsas on 2015-03-05

Šį sekmadienį (kovo 8d.) 21 val. įvyks „Žaidimų lygos“ savaitės rungtynės B grupėje. Dalyvaus nesutaikomi varžovai virtualioje krepšinio aikštėje: Salis (Cleveland „Cavaliers) ir Paulius Aršauskas (OKC „Thunder“). Šių žaidėjų derbis prasidėjo dar gerokai ankščiau, nei prieš oficialaus turnyro pradžią. Jie ne kartą rungtyniavo tarpusavyje draugiškose varžybose ir tai visada garantavo intrigą tiek aikštelėje, tiek už jos ribų.

„Žaidimų lygos“ burtai lėmė, kad Paulius (18-0) ir Salis (16-3) pateko į vieną grupę. Šiuo metu abu žaidėjai yra grupės favoritai, bet Paulius jau užsitikrino vienvaldžio lyderio poziciją ir santykinai silpnesnį varžovą atkrintamosiose varžybose. Vis dėlto, tai bus principinė kova ir varžovai nežada nusileisti:

„Esanti mano pozicija grupėje nieko nereiškia, kai turiu žaisti prieš Salį. Šios varžybos yra vienos svarbiausių šį sezoną ir stengsiuosi sužaisti pergalingai“-, teigė Paulius Aršauskas.

„Galėčiau pritarti Pauliui ir pasakyti, kad mūsų dvikova yra reikšmingesnė už tašką turnyrinėje lentelėje. Sezono pradžioje netikėtai teko pralaimėti kelias varžybas, bet šiuo metu esu geroje formoje ir manau, kad laimėsiu.-, Salis.

Taip pat, be to, kad virtualioje krepšinio aikštelėje žais vieni iš geriausių „Žaidimų lygos“ dalyvių, bus labai įdomu pamatyti virtualią dvikovą tarp Lebron James ir Kevin Durant. Visus maloniai kviečiame sekmadienio vakarą 21 val. praleisti stebint šį derbį. Varžybos bus transliuojamos adresu: http://www.twitch.tv/salis_111

Lyga yra nominuota LOGIN 2015 interneto apdovanojimuose. Prašome prisidėti prie sporto vaizdo žaidimų kultūros populiarinimo ir balsuoti adresu: http://www.login.lt/apdovanojimai/nominacijos?id=23&y=2015

 ^9F4D984ADB8C68406DA36D0DF708EDAA6D6064EC78CFAFA9E6^pimgpsh_fullsize_distr

 

NBA 2K15 ieškokite

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
33%
Ohoo..!
67%
Et...
0%
Prastai..
0%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos