Naujienos

„Žaidimų lygos“ varžybos – Kauno senamiestyje

by ŽBalsas on 2015-02-26

Vasario 24 d. VšĮ „Žaidimų lygos“ marketingo vadovas Marius Žukauskas ir „Old Town Pub“ direktorius Povilas Margevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios pagrindu įdomiausias NBA 2K turnyrų varžybas bus galima pamatyti Kauno senamiestyje įsikūrusiame bare. Pirmoji transliuojama kova bus tarp Gyčio Karpuchino (Portland „Trail Blazers“) ir Manto Kazlausko (LA „Lakers“).

„Turime puikią žinią „Žaidimų lygos“ dalyviams ir virtualaus krepšinio mėgėjams. Pastebime vis didesnį NBA žaidimo rungtynių stebėjimo populiarumą. Norime suteikti galimybę, visiems norintiems, pajusti intriguojančią virtualaus krepšinio atmosferą. „Old Town Pub“ – pirmasis oficialus mūsų partneris, padėsiantis pasiekti šį tikslą. Džiaugiamės, kad verslas žengia į priekį kartu su naujausiomis technologijomis, ir suvokia augantį jų populiarumą visuomenėje.“-, teigė VšĮ „Žaidimų lygos“ marketingo direktorius Marius Žukauskas.

„Esame dėkingi „Žaidimų lygos“ atstovams, kurie kreipėsi į mus su šia išskirtine idėja. Mes visada siekiame savo lankytojams pasiūlyti jaukią ir unikalią atmosferą. Esame įsitikinę, kad virtualus krepšinis yra ateities sportas, kurio populiarumo augimas dar tik prasideda. Ateityje planuojame ir daugiau bendrų projektų, kurie turėtų būti labai įdomūs ir patrauklūs visiems Kauno miesto gyventojams ir svečiams.“-, teigė „Old Town Pub“ direktorius Povilas Margevičius.

Primename, kad VšĮ „Žaidimų lyga“ yra pirmoji oficiali virtualaus krepšinio lyga Lietuvoje. Šiuo metu vyksta turnyras, kuriame dalyvauja 43 žaidėjai.

Lyga yra nominuota LOGIN 2015 interneto apdovanojimuose. Prašome prisidėti prie sporto vaizdo žaidimų kultūros populiarinimo ir balsuoti adresu: http://www.login.lt/apdovanojimai/nominacijos?id=23&y=2015

 

NBA 2K15 ieškokite

Food4gamers

Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
64%
Ohoo..!
36%
Et...
0%
Prastai..
0%
Nirštu!!
0%
Komentuoti čia..
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos

ANONSUOTAS HALO 6?? – Žaidimų Naujienos