ŽB savaitė

PlayStation 5 Pro lenks ir PC?!! – Žaidimų Naujienos 09/23/2019

by ŽBalsas on 2019-09-24

Labas rytas, diena ar vakaras. Kad ir kada bežiūrite šį mūsų video – sveikiname jus prisijungus prie mūsų! Pirmadienis nebūtų pirmadienis, jei mes neparuoštume gerą pluoštą įdomių žaidimo naujienų. Šiandien jums papasakosime apie naują Total Wars serijos dalį, terminatoriaus žaidimą, Playstation 5 starto planus, SONY šou, Rockstar Games naują programą ir dar daugiau kitų žinių iš geimingo pasaulio. Kaip visada atiduosime prizą savo žiūrovams. Vienas  iš jūsų gales džiaugtis ryškiomis Sandberg Cyclone ausinėmis. Taip pat startuos naujas konkuras. Tad būkite iki galo su mumis, patikėkite – bus smagu. O dabar neriam į naujienas!

Total War Saga: TROY

Nors strategijos žanras yra gerokai apleistas žaidimų kūrėjų, bet vis dar yra tokių serijų, kurios labai tvirtai laikosi net ir topų viršūnėse. Viena tokių yra Total Wars. Kiekvienas naujas projektas su tokiu prierašu susilaukia ypatingo dėmesio. Praėjusios savaitės pabaigoje gan netikėtai sulaukėme naujos dalies anonso. Total War Saga: TROY žaidimas mus nukels į senovės Graikijos laikus. Pirmojo pristatymo metu išvydome kovą tarp Achilo ir Hektoro. Didžioji žaidimo dalis bus įkvėpta Graikų mitologijos ir Odisėjo kelionių. Pagrindinė projekto formulė tikrai nesikeis, tad visi ištikimiausi gerbėjai gaus seną gerą Total Wars tęsinį. Išleidimas numatomas kažkada 2020-ais metais.

Terminator Resistance

Terminator: Dark Fate filmas jau lapkričio pradžioje startuos visuose didžiuosiuose kino teatruose. Visi, kas yra pasiilgę seno gero veiksmo, galės mėgautis legendiniu Arnoldo vaidmeniu. Tačiau šį kartą mes norime pakalbėti ne apie buvusį Kalifornijos gubernatorių. Pasirodo, kad beveik kartu su kino juosta mus pasieks ir terminatoriaus video žaidimas Terminator: Resistance. Į mūsų rankas bus atiduotas eilinio Jacob Rivers likimas. Prabėgus trisdešimčiai metų po paskutiniojo teismo dienos žmonija dėl savo išlikimo kovoja su skynet ir jo valdomais robotais žudikais.  Žaidimas vyks post apokalypsiniame Los Angelo mieste. Nors projekto kūrėjai teigia, kad istorija yra paremta pirmu ir antru filmu, bet sinergijų su šiomis juostomis rasti sunku. Termiantor: Resistance kuria Teyon studija, kuri prieš kelis metus mums padovanojo Rambo žaidimą. Manau užteks pasakyti, kad tai buvo vienas blogiausių tų metų produktų. Ar Terminator Resistance bus geresnis? Matyt kad nelabai. Išleidimas numatytas lapkričio penkioliktą dieną, tada ir galėsime stotį į kovą prieš legendinį robotą T-800.

PlayStation 5 Pro

Korporacija Microsoft jau prieš kurį laiką padėjo pirmuosius žingsnius naujos kartos konsolių rinkoje. Jie patvirtino, kad dirba ties nauju įrenginiu Xbox Scarlett. Žinome ir tai, kad iškart gausime ne vieną naujojo xbox versiją – vienas įrenginys bus pigesnis ir silpnesnis, o kitas skirtas entuziastams. Starto diena – kitų metų pabaiga. O kaip gi kitoje barikadų pusėje? SONY vis dar tyli ir nė žodelio neprasitaria apie PlayStation 5. Nors matėme keletą neoficialių video apie naująjį įrenginį, bet oficialaus anonso dar nėra. Visgi šiek tiek informacijos nutekino vienas Japonijos žurnalistas. Pasak jo, Japonų korporacija ruošiasi išleisti taip pat dvi konsolės versijas, kurios bus naujos kartos atitikmenys PlayStation 4 ir PlayStation 4 Pro. Kitaip nei kad nutiko su PS4, Playstation 5 sulauks iškart dviejų versijų. Mūsų akimis šie skirtingi gaminiai yra geras sprendimas – taip žaidėjai gali rinktis tai, kas labiau jiems tinka. Jei norite paklausti kada PS5 pasieks parduotuvių lentinas? Tai atsakymo neturime. Visgi mūsų spėjimas, kad tai nutiks 2021-ų metų viduryje arba antroje pusėje.

State of Play

Šį antradienį, rugsėjo 24-ą dieną, jau mūsų apkalbėta korporacija SONY ruošia specialią laidą visiems savo gerbėjams. Kadangi jie nedalyvavo šių metų E3 renginyje, tai mes nesulaukėme jokių specialių anonsų. Panašu, kad Japonų kompanija nusprendė visas naujienas pateikti panašiai, kaip kad tai daro Nintendo. Tiesiog YOuTUbe portale išleisti video, kuriame rasime karščiausias žinias ir anonsus. State of Play  metu tikimasi sulaukti naujo The Last of us 2 klipo, keleto naujų projektų anonsų bei kitų įdomių naujienų. Deja, bet SONY iškart paneigė gandus, kad bus kalbama apie PlayStation 5. Tikslus State of Play startas – antradienį 23-ią valandą vakare.

Rockstar Games Launcher

Šiuo metu rinkoje ko gero kiekvienas didesnis žaidimų leidėjas turi ne tik savo atskirą parduotuvę, bet ir specialią programą, kurios pagalba savo fanus apjungia į vieną bazę. Trumpai tariant daugybė Steam analogų. EA turi Origin, Valve turi Steam, Epic Games turi Epic Games Store, Activision Blizzards turi battle net, Ubisoft turi uplay.. Kaip jau sakėme – tokių programų jau gerokai daugiau nei norėtųsi. Prie šio sąrašo matyt teks priskirti dar vieną žaisliuką – Rockstar Games Launcher. GTA serijos kūrėjai nusprendė, kad laikas žengti naują žingsnį ir savo fanus labiau pririšti prie savęs. Naujoji programa nėra visiškai nauja. Tai gerokai patobulinta ir pervadinta Rockstar Games Social Club versija. Jei norite žaisti Grand Theft Auto 5 – Rockstar Games Launcher yra privalomas. Deja, bet dėl tokio pasikeitimo – GTA 5 ir San Andreas tapo tokiais žaidimais, kurių negalite žaisti neturint interneto. Visgi ši klaida po geros dienos buvo ištaisyta. Norint išpopuliarinti naują Launcherį – visi kas atsisųs jį, gaus GTA San Andreas nemokamai! Ar tai yra ženklas, kad kažkada greitu metu sulauksime ir Red Dead Redemption 2 versijos asmeniniams kompiuteriams? Ir jei taip – ar tai bus Rockstar Games Launcher ekskliuzyvas?

Borderlands 3

Vienas didesnių šio rudens hitų be abejonės yra Borderlands 3. Nors projekto pardavimai iškart buvo stulbinantys, bet pats startas nebuvo toks sklandus, kaip to norėtų leidėjai. Pasirodo. Kad trečiosios serijos dalies optimizacija susiduria su labai nemažomis problemomis. Neskaitant to, kad net galingiausia visų laikų konsolės Xbox One X vargais negalais vos išspaudžia 60-mt FPSų FullHD rezoliucija, tai ir PC savininkams kadrų kritimai labai erzina. Prie viso to prisijungė ir Xbox konsolių aukštų temperatūrų problema. Konsolės tiesiogine to žodžio prasme bežaidžiant Borderlands 3 perkaista. Prie šios plačios problemų puokštės prisijungia ir sugadintų saugojimų failų bėdos. Šiuos nemalonumus patyria tie, kas žaidžia žaidimą per EPic Games Store sistemą. Gaila, kad tokie daug žadantys ir geri žaidimai, kaip Borderlands ir Control startuoja su tiek daug bėdų. O taip norėtųsi gauti projektą, kai nereiktų po poros dienų siųsti šimtų atnaujinimų, kurie lopo įvairiausias problemas.

Call of Duty: Mobile

Kol kiekvieną savaitgalį išrinktieji gali mėgautis Call of Duty: Modern Warfare beta testavimais, tol kitiems tenka varvinti seilę. Tačiau jei jau trokštate daugiau CoD serijos savo gyvenime, tai tą alkį galėsite numalšinti nauju mobiliuoju žaidimu Call of Duty Mobile. Šis visiškai nemokamas projektas jau nuo spalio pirmosios bus prieinamas visiems norintiems. Negana to, šaudyklė iškart turės šimto žmonių battle royale režimą bei visus Modern Warfare ir Black Ops serijų žymiuosius žemėlapius. Galėsite žaisti su draugais arba prieš draugus. Tai bus labai didelis konkurentas PUBG Moblie ir Fortnite žaidimams. Peržiūrėjus anonso filmuką iškart tampa aišku, kad Call of Duty Mobile yra kokybiškas ir daug žadantis žaidimas. Nesvarbu ar turite Android, ar iOS įrenginį – visi galės stotį į kovą. Beje, norime priminti, kad CoD Modern Warfare asmeninius kompiuterius ir konsoles pasieks spalio 25-ą dieną.

Štai ir visos naujienos, kuriomis norėjome pasidalinti su jumis. Viso gero ir iiiiki

Kokia Jūsų emocija?
LOL
0%
Ačiū!
55%
Ohoo..!
36%
Et...
0%
Prastai..
0%
Nirštu!!
9%
Karštoji naujiena:
 
2018-ųjų Metų Laukiamiausi Žaidimai
2018-01-17
ŽB pristato
SKAITYTI
ŽB veikla

BigBox.lt TV Gidas

AULA Hyperion (50€) ir Ghost Shark Lite (24€) – Klaviatūra ir pelė žaidėjams! – GIVEA...

The Division 2 – Apžvalga

Canyon Corax Žaidimų Kėdės Apžvalga

Marvel’s Spider-Man Apžvalga – Rudens PS4 Hitas?

Žaidimų Naujienos 2018-09-03 – CyberPunk 2077

Switch Metų Žaidimas – Octopath Traveler Apžvalga

Captain Toad: TT Apžvalga

Atgal į Viduramžius!! – Kingdom Come: Deliverance Apžvalga

OFICIALIOS PUBG TRENIRUOTĖS?! – Žaidimų Naujienos